Are you lonely? - Yes.

29. july 2011 at 19:25 | Awesome^. |  My diary

Nevím, jak mám popsat to, jak se poslední dobou cítím. Chtěla bych se někomu svěřit, promluvit si s ním o tom, poznat názor někoho jiného, znát radu. Nevím, co se to se mnou děje. Vrací se mi každý den staré vzpomínky. Jak na babičku, kvůli které mám skoro každý večer depku a smutním a smutním. Nikdy jsem nevěděla jaké je, probrečet dvě hodiny vkuse pro někoho, o kom vím, že už se nikdy nevrátí a já ho už nikdy neuvidím. Udělala bych cokoliv, abych ji mohla aspoň jednou vidět, obejmout a popovídat si s ní o všem. I když už to je 5 let, bolí to pořád stejně a někdy i víc. Bolí to víc než nešťastná láska k nejlepšímu kamarádovi, který se na mě úplně vybodl. Dlouho mi trvalo, než jsem si konečně uvědomila to, že si se mnou jen tak hrál, že je stejný jako všichni ostatní kluci, že je to idiot a hlavně to, že jsem ztratila kluka, do kterého jsem byla 5 měsíců zamilovaná a trávila s ním čas. Jasně, i on se nechoval podle mých představ, ale asi nikdo. Možná bych mu dokázala odpustit tu jeho namyšlenost a vlastnost, jménem sebejistota a sebevědomí, kdy si myslí, že může mít každou holkou, jako každý jiný hokejista, ale nedokázala bych mu odpustit kouření a hulení! Jo, i já jsem kdysi kouřila, ale teď už bych to nedala do pusy a pořád platí, že políbil kluka, co kouří je jako políbit popelník.
Jenže můj problém je ten, že se cítím tak strašně sama. Nechtěná, Nežádaná, nehledaná. Chybí mi to, když jsem věděla, že někomu na mně záleží, že mě má rád, a že mě dokonce miluje. Chybí mě ty chvíle, kdy mi přišla SMS na dobrou noc a mě to zahřálo u srdce. Chybí mi někdo, kdo by mi se všemi problémy, s mamkou, kámoškama a nad tím hlavním, co jsem už uvedla, pomohl mi, obejmul mě a řekl, že to bude dobrý, že jsem velká, statečná holka, co to zvládne a bude zase opět nefalšovaně šťastná. Chybí mi prostě LÁSKA. Nebo mi chybí ON? Ten, co mi každý den psal SMS, byla jsem s ním šťastná.
Jsem prázdná a sama. Jistě, že mám kamarádky i kamarády, ale to není jediný, co potřebuju ke štěstí. Ano, zasměju se s nimi a pobavím, některým se můžu i ze všeho vypovídat, jenže to nic neřeší. Tenhle stav je jen dočasný a trvá jen s nimi. Pak už je to stejný. Samozřejmě je tu i plno kluků, co by mě chtělo, co by mě mělo rádo i víc než jen za kamarádku jenže je nechci zase já. Hmm, jsem vybíravá, ale já k sobě potřebuju někoho, jako jsem já.
Nesnáším spánek a noc jako takovou. K čemu to vlastně je jen tak hloupě ležet v posteli, mít zavřené oči a nevědět o světu, ráno se zas probudit a žít nový den? Vždyť můžeme dobíjet energii i jinak, ne? A důvod proč ho nesnáším? Jen co se všude zhasne, je všude tma a pronikavé ticho tak na mě všechno padne. Depky, smutek, stesk, samota. Nemůžu usnout, jdu spát třeba v deset hodin večer a usnu prostě až ve dvě hodiny, nevím proč, prostě nemůžu usnout. Mezitím se vybrečím, vypíšu, napíšu všelijaký příběhy, který se mě, jako takové malé, škaredé holce, nemůžou nikdy stát, vybiju baterky v mp3 a až teprve kolem druhé hodiny usínám vysílená a nepochopená. A ráno? Musím vstávat kolem deseti hodin, kvůli mým "úžasným" rodičům a sotva se držím na nohách.
Je to všechno tak moc složité, sama sebe vlastně nechápu, co cítím, je vím, že to je směs pocitů a citů jedné životem zklamané "čtrnácky".
__________________________________________
Promiňte, za trochu delší článek. ;*
 


Comments

1 SHE♥ . . . SHE♥ . . . | Web | 29. july 2011 at 19:47 | React

Jou on je krásná ♥
Víš , teď jak sem to četla mi tekly slzy vybavila sem si moji babičku která umřela když mi byli dva roky . jo teď brečím jak to píšu . vůbec ji neznám . Chtěla bych ji poznat vidět ji obejmout ji ! ♥ chybí mi tady ! :((

2 mladá m ♥ mladá m ♥ | Web | 29. july 2011 at 19:49 | React

kočko , tak teď nevím co napsat . jo obejmula bych tě kdybych byla s tebou .
tohle si poslechni . teď je tvoje . :*
http://www.youtube.com/watch?v=Cn4-862tZU8
♥ , když je mi fakt hodně nejhůř poslechnu si to , možná na chvíli mi to pomůže , ráda bych ti pomohla zlato ♥

3 Infinity Infinity | Web | 29. july 2011 at 22:17 | React

Drž se. :* momentálně tímto článkem jsi vystihla mé pocity, jak kdybys mě znala, přitom píšeš o sobě.. Dojalo mě to tak, že mám teď slzy v očích.
Určitě najdeš toho pravého, jen to chce čas. :*

4 Infinity Infinity | Web | 29. july 2011 at 23:34 | React

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
To je ještě málo srdíček na vyjádření toho, jak jsi úžasná.. Děkuji za tu podporu, kterou mi dáváš. :)

5 Fleur Fleur | Web | 30. july 2011 at 10:50 | React

Ahoj. ten pocit, když ti odejde ze života milovaná osoba znám. Je to už asi čtyři nebo tři roky, co mi umřela prababička. trávila jsem s ní dětství, takže to pro mě byl šok. dlouho jsem se z toho nemohla vzpamatovat, ale teď se usměju a řeknu si: prababička se má tam nahoře dobře, dívá se na mě a střeží mě.
a fakt to pomáhá.:)

6 SHE♥ . . . SHE♥ . . . | Web | 30. july 2011 at 10:53 | React

Jou mně umřela když mi byli dva takže ji taky vůbec neznám . Dala bych za to snad cokoliv abych ji mohla vidět ! Všichni mi říkají , že sem na ni strašně podobná a že sem celá ona ! ♥ a ta drhá babička ? jdyby mi umřela tak bych to asi nezvládla . Bydlí vedle nás a sem sní každý den ! ♥

Stím spaním to mamé podobnýý já mužu jít v devět a usnu ve dvě ráno .. :// :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.