Vždycky, když si myslím, že to bude fajn a v pohodě, najde se něco, co mě přesvěčí, že ne .

5. september 2011 at 11:25 | Awesome^. |  My diary
Moc, moc se vám omlouvám, že jsem tak dlouho nenapsalaa !

Jak asi víte než jsem jela se to s Danem zase spravilo a říkali jsme si jak se milujeme a takhle, ale nedali to dohromady, protože já chtěla čas ! Proč čas ? Protože jsem si nebyla jistá jestli do toho s ním chci jít zase znova, protože by to bylo stejný jako předtím a já bych z toho byla zase v prdeli. No a tam jsem mu měla napsat dopis a on, že mi na něj odepíše. Dobře, popsala jsem na dva papíry moje city k němu a on mi na něj ani neodepíše. Jo, první tejden mu vydrželo mi psát smsky, ale další dva tejdny jako by neexistoval, takže .. Takže jsem si řekla, že se vtírat nebudu, a že jsem měla pravdu, že to bude jako předtím. Snažila jsem se na něj zapomenout tím, že jsem tam začala chodit s Kubou. Možná se mi to i na chvilku podařilo a namlouvala jsem si, jak Kubu strááášně miluju. Když jsme odjížděli, tak jsem i brečela, že Kubu už nikdy neuvidím, ale jak jsem přijela dom, tak to bylo celkem v pohodě, jen sem tam depky, nic víc. A Dan mi napsal, že promiň, že mi na ten dopis neodepsal a ani nepsal sms, ale kdybych věděla, co se stalo. Tak se ptám, co se stalo a on, že o tom nechce mluvit.. Tak jsem mu napsala po delší době, že by se mu snad nic nestalo kdyby odepsal nebo aspoň napsal tu blbou sms, že bych se nezabouchla do jinýho a on, že mu zmlátili asi kámošku nebo co ?! No tak říkám, že bych se mu s tím svěřila a nedělala, že neexistuju, ne ?! DEMENCE . Za pár dní to bylo v cajku a do teď jsme zatím kámoši, ale já ho prostě furt chcu ! :///. Ne, nechcu . Nemůůžu.

Co vy? Jak ste žili?

btw. novej lay. jednoduchej, ale dá se :).
 


Comments

1 Infinity Infinity | Web | 5. september 2011 at 16:14 | React

Jee, konečně jsi zpět. Moc jsi mi tu chyběla. :*

Mrzí mě, co se ti teď děje s Danem, jsi do něj opravdu zamilovaná a je blbost hledat kluky, díky kterým bys na něj zapomněla. Je nejlepší si najít činnost, kterou víš, že by ses dostatečně zabavila a mohla myslet i na jiné věci než na něj. :)

Já jsem momentálně šťastně zamilovaná a vůbec jsem nečekala, že se mi to stane. :))*

2 Kathleen Kathleen | Web | 5. september 2011 at 16:54 | React

Zlatoo! Jsi zpátky :* Jsem TAK ráda! Chybělas mi tady, jsi skvělá :*
Tyjo, tak tobě se toho taky přihodilo plno... Tak Dan se zachoval docela hnusně, moc jsem nepochopila proč že ti vlsatně nenapsal? A co Pavel? Ten už vůbec nic :*?

3 Kathleen Kathleen | Web | 6. september 2011 at 19:05 | React

Ale prd, tvůj život je určitě skvělej ;* Fakt! Jsi skvělá, takže musíš mít i skvělej život :)Jak jinak ve škole? To je blbý že ti odjede Anet :/ A nemáš tam jiný holky :)? Určitě jo ;)* Kdo by se s tebou nechtěl kamarádit? Teda já jsem taky jiná na netu, protože to je místo, kde mě nikdo nezná dlouho, můžu tam být taková jaká jsem momentálně (aniž by na mě někdo čučel proč se jako chovám jinak) a je to skvělý :)Ale jako pořád jsem to já, takže.. tebe musí všichni zbožňovat :* xxxx

4 jen kus masa jen kus masa | Web | 6. september 2011 at 19:51 | React

ten nadpis hovoří za všechno..
hrozně s tím bojuješ! Je to jak bys pro sebe nechtěla to, co je správné. Víš, že ho chceš a že s ním by ti bylo nejlíp, jasně že to nebude úplně bez problémů, ale když budeš s ním a ucítíš jeho doteky, jak mu bije srdce, jeho dech, uslyšíš jeho milý slova, je snad něco víc? V těchlech chvílích mám pocit, že na ničem jiném nezáleží. Snažím se z toho těžit, být šťastná alespoň na chvíli.. jinak je to pěkně na hovno.

5 emma. emma. | Web | 7. september 2011 at 18:36 | React

Zlato, nemají žádný důvod, kdyby měli tak bych nebrečela. Myslím si, že zase tak špatná v chování nejsem, ke každýmu se chovám hezky, nasnáším hádky, pomluvy a urážky. Prostě jsem obyčejná, nikdy jsem si o sobě nemyslela bůhví co. Narozdíl od jedný splužačky co je namyšlená, a všichni jí zbožňují.
To nevím, na ně nemám, tenkrát mi NADÁVALI před celou třídou, jak jsem hnusná odporná a že nemám prsa. To už jsem neunesla a šla jsem se rozbrečet. Chtěli mi prý k vánocům koupit umělý prsa. Poslední rok to dám. jsi skvělá♥

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.