Behind some months I'll be maybe happy, but just when he will love me

17. december 2011 at 23:27 | Awesome^.
Všechno je faaaaaaajn. Teda skoro všechno, že. A. s ní pořád chodí, ale tak už si zvykám. I když to bolí jak pí.a! A. je namě zlá a na všechyn taky a všichni mi říkají, že jsem s ní úplně jiná než sama. Že s ní se chovám jak kráva a sama jsem nejvíc na pohodu. Říkaj to všichni ze třídy a už chápu proč mi A před tím napsal, že mám hledat vinnu v sobě a v mých 'přijemných kamarádkách'. Myslel tím A. a mě když jsem s ní. Je to fuuuck. Chci se změnit a nebýt taková. Ve třídě jsme se usmířili . Ale A. (kamarádku) všichni nesnáší a se mnou se tak nějak baví. Ona nesnáší je, nejde s náma a třídou na bowling, na dízu. a možná ani nepojede ne výlet. no co .. prostě se chci změnit a basta. Nechci bejt namyšlená , prostě ne! a s ní tak nějak prý jsem, jakobych to nebyla já! a nejhorší na tom je, že já si toho nikdy nevšimla .. až mi to úplně všichni řekli :///////. Všem jsem se pak omluvila a vzali to. jedinej TOMÁŠ musí bejt vyjimka, že! Ani mi neodepsal, dement a to jsem mu to chtěla říct do očí. ještě, že jsem to neudělala! :XX. ještě pár lidem se poomlouvat a bude!. Omluvila jsem se i A (jemuuu♥) a on s emi taky omluvil . takže faajn :)).
Začíná to být fajn. Třeba někdy ho budu mít, budu doufat a když ne, tak jsme aspoň kamarádi . you and me. Today in my dream, in my heart , but I hope that we will be together forever perhaps behind some months.
 


Comments

1 beckkyna.♥ beckkyna.♥ | Web | 19. december 2011 at 14:11 | React

hm,hodně lidí to takhle má,že je jedna osoba hodně ovlivňuje.. :/
no vidíš máš to tu slušivý.))

2 Only me. Vidle. Only me. Vidle. | Web | 19. december 2011 at 16:42 | React

Ne neusmířím :D Ale to je fuk, já si vystačím s mým blogem a tebou :-* Jinak, trápim se vždycky kvůli čemu nemám , normálně mi napsal. Očividně si ani nevšiml jak je divný že jsme se ani nezdravili a jak je divný že na sebe čumíme tak blbě a jak déééésně je blbý že před nim doslova zdrhám. Jediný co ho zajímalo bylo, že prý chodím s Kekym , prý to tak vypadalo ale jen z jeho strany ;D Takže dobrý no. Napsali jsme si asi 5 řádků a hovno. Už to neni jako dřív kdy jsme si psali samý krásný věci a bavili se nejmín 5 hodin o sračkách. Bylo to boží a desně mi to chybí jenže on už se mnou nechce nic mít. Musim se zase zpít ale tentokrát bez toho že sedí u vedlejšího stolu jou..:/ Hele k článku, to bude cajk ;) Já vim mezilidský vztahy mezi něakterýma lidma stojej za hovno hlavně jak je každej jinej, nekomu stačí omluva a milej úsměv někdo si namlouvá jak moc ho neuchvátí ani tisíc omluv. Kdyby to bylo tak jednoduchý jako jít za Honzou a do očí mu říct všechno co mám na srdci tak by pro mě nebyl problémem nic, jenže je to naopak a pro mě je problém všechno. Takže Páje nenapíšu pojď ven, jen si nechci přiznat jak moc potřebuju její objetí a ty vtipný hlášky jaký je Honza kretén..Bože zase mega dlouhej koment. Promiň drž se, myslim na tebe! ♥ :-*

3 Only me. Vidle. Only me. Vidle. | Web | 20. december 2011 at 15:17 | React

Jo holka my než se z toho vykopem tak bude rok 2013 a to myslim smmrtělně vážně. :/ Hej a nejúžasnější články máš ty :P

4 Only me. Vidle. Only me. Vidle. | Web | 20. december 2011 at 21:34 | React

Někdo pořádně zamilovanej, eh asi stejně jako já no :/ Je moje teď tak něak nejmilovanější :) ♥

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.