I'm breathing but doesn't mean I'm alive

6. december 2011 at 15:36 | Awesome^.
Jako obvykle se sem vracím. Je to prostě virtuální svět, kam se nebojím nic napsat pokud tu nezveřejňuju, kdo jsem. Je to tak svělé, vypíšu se a ještě se tu seznámím s novými a úžasnými lidmi. Poznám, že nejsem jediná, kdo má takové problémy a nejen to, ale i to, že někdo ty problémy má i horší a že se mám ještě dobře. Mám rodinu [až na babičku :( ], pár kamarádek.
Teď tak trochu k mýmu životu, co se mezitím stalo. Znovu jsem se zamilovala do A. Předminulé velké prázdniny se mi svěřil, že mě miluje, ale já ho nechtěla. Pak v září téhož roku jsme spolu začali chodit, ale já se s ním rozešla, protože to nemělo cenu. On se se mnou přestal bavit i psát a já si konečně uvědomila, že jsem do něho byla opravdu zamilovaná. Tolik měsíců, tolik depek. Nojo, že pro nás někdo znamenal hodně poznáme až tehdy, kdy ho ztratíme. Ale pak jsem se z toho tak řečeno vyléčila dá se říct, že kvůli jednomu klukovi, ale o tom později. Minulé prázdniny jsem s A., byla venku a začala se s ním konečně zase bavit a jak jsem z té lásky byla vyléčená, brala jsem ho jenom jako kámoše nic víc a proto, když se mnou chtěl zase chodit, já ho odmítla. Byla jsem vážně idiot! A také jsem na to doplatila. Teď. Tento rok asi někdy v řijnu začal chodit s jednou holkou a jak jsem je pořád spolu viděla, pocítila jsem zase tu bolest jako když sem se s ním rozešla. Vadilo mi, když jsem je spolu viděla a on mi začal chybět. Tak strašně moc, chyběl mi i když jsem byla s ním v jedné třídě, i když jsem ho viděla, i když byl tak blízko mě. Hmm, tělem je mi možná blízko, ale duší už je dávno pryč a ty víš že už ho nikdy nemůžeš mít, protože jste se tak odcizili a on myslí na jinou. Ale to není vše! .. Pokusila jsem se s ním zase bavit a 'wuala' jemu to také problém nedělalo. Psali jsme si každý den na fb. Plánovali si budoucnost a on, že se k sobě vždycky vrátíme.. Byla jsem tak strašně ráda a prakticky jsme spolu 'skoro chodili'. Najednou mi přestal odepisovat na SMS a začal se bavit zase s tou holkou, jak s ní před tím chodil. Po pár dnech s ní zase začal chodit a já vůbec nechápala. Psala jsem mu na fb a on mi neodepsal, zeptala jsem se ho tedy co jsem mu udělala o on mi odepsal jen, že to nemá cenu. Začal do toho plíct moje prý 'příjemný' kamarádky a mě, že mám vinnu hledat v sobě a tak. Vůbec jsem ho nechápala. Zrušila jsem si ten den facebook a strašně jsem brečela, ale ... tak nějak jsem se z toho vybrečela. Řekla jsem si 'JO! V pohodě, chce ji, má ju mít. A až se bude chtít vrátit? Vrátí se, těžko jen jestli budu chtít pořád i já' Asi to bude těžké, ale půjde to. Vím to. Nebyla jsem od té doby ve škole, jsem nemocná a vlastně ho ani nechci vidět, nevím jestli mám na to, ho vidět po tom všem a ještě s ní. I když už možná chápu proč to udělal. Kdysi dávno, když sem se s ním rozešla jsem mu taky řekla, že to nemá cenu a po pár měsících jsem jakoby chodila s jiným klukem. On mi to chtěl že by oplatit? Byl by to hodně velkej ubožák. Ale jestli to tak vážně chce, proč ne. Já to zvládnu!
 


Comments

1 zerioleta zerioleta | Web | 6. december 2011 at 16:48 | React

kik, ty už nemáš fb? :D mě se totiž nikde nezobrazuje.. :/

2 zer zer | Web | 6. december 2011 at 17:46 | React

tedka nevim co myslíš (:D:D:D:D:D) ale jestli je to "to za adresou" tak 16 ;)

3 Cléér Cléér | Web | 6. december 2011 at 17:57 | React

tak to je uplně užasnej článek. A řeknu ti, s jedním klukem jsem to měla podobné, chtěl mě v 7 třídě já ho ne, pak jsem ho chtěla v 8 on mě ne. pak jsme spolu o prázkách byli, asi měsíc jen. a potom sem se s ním rozešla. od tý doby jsme si dělali naschváli, ale pořád jsme se měli rádi. a Ted? šli jsme na stejnou střední, a zrovna včera jsme na to vzpomínali a smáli se tomu. uvidíš že budeš mít taky dobrý konec!

Jinak k mojemu článku: za týden je mi 16 a právě že s P* to máme ted uplně dobrý, říkáme si uplně všechno, o všem se bavíme na plnou hubu porstě a já se bojím že ho kvuli tomu ztratím. jsme spolu skoro 2 měsíce. a připadam si jak kdyby to bylo 2 roky, jak mu strašně duvěřuji a tak:) snad to dopadne dobře nám oboum, GL :*

4 Vidle. Vidle. | Web | 6. december 2011 at 18:26 | React

Ne nejsem v fajn a krásná už vůbec ne. :D Ale docela mě to potěšilo. Jinak víš co mi připomínáš? Mě a Michala..Pořád jsme se k sobě vraceli..Pořád jsme na sebe žárlili on spoustu kamarádek a podvedl mě já žárlivá ho podvedla taky aby vedel jaké to je od té doby jsme se pořád hádali. Rozešli jsme se. Odebrali se z Fb..Dělali že neexistujem a pak jsem se z kámoškou tak něak vmísila na jejich "Párty" a opila se a když mě šel doprovodit a povídali jsme se tak se na mě vrhnul jenže já ho odrstřila a utekla jsem z brekem domů, připoměla se mi to co jsem k němu cítila a trápila se. A teď je tu jinej a já se trápim pořád.

5 Cléér Cléér | Web | 6. december 2011 at 18:37 | React

taky ho nechápu, ale držím palce ať to máš aspoň tak jak já :)
jinak je to náhodou super nápoad s tou hrou:) asi to hned zítra zkusím :D:) děkuju za radu:) no lhát mi, snad ne..:)

6 Vidle. Vidle. | Web | 6. december 2011 at 18:47 | React

Nepřipoměla jsi mi ho :) Já jsem se jím trápila dva roky ted to budou dva roky abych byla přesná a cítila jsem to co ty, teď je mi lhostejným člověkem když ho vidím píchne mě u srdce a vzpomenu si na ty hezké chvilky s ním ale upřímně těch spatných je víc! Je jich víc! Když jsem se sním naposled bavila na té "Párty" spadla jsem znovu, ale teď už bych nespadla jen bych ho vyfakovala za to všechno co jsemmusela zdolat, a může být hůř, před třemi měsíci mi zjistili cukrovku a změnil se mi pohled na svět ten den co jsem přišla z nemocnice a moje kámošky se na mě vybodli tak Honza byl ten kdo mi pomohl a zamilovala jsem se. No , a jak vidíš jsem v pr** :D pořád. :D Život je boj!

7 Vidle. Vidle. | Web | 6. december 2011 at 19:11 | React

Už ho založ, hned! Kurva on mi napsal TED co ta esemeska mela znamenat já splívám z párou z mýho jídla! Omg co mu mám napsat neodepisuju prostě to neudělám ne, nejsem tu umřela ondlela komp se zbláznil omg být mnou tak jdu do off a normálně áá bože pomoct!

8 Vidle. Vidle. | Web | 6. december 2011 at 19:22 | React

Na fb! Omg vůbec se neomlouvej já ted padám na zem jenže on to napsal tak hnusně že mu neodepíšu totálně jsem se strapnila a nedokážu nic odepsat co mám napsat? " Hele promin byla jsem totálně sjetá a ožralá moc se omlouvám neřeš to prostě" ?! Jo asi to napíšu co jinýho?! On mě nechce proč by mě měl chtít vždyt jsem totání *** omg! Vidíš jakej dement ti ted píše komenty?! Hrůza děs! Děs! áá kéžby esemeskou! To bych mu odepsala až bych se ožrala znova jenže on by mi nenapsal nic pěknýho jako "Taky na tebe myslim a neseru na tebe .." ale prostě sere na mě totál! Nechápu proč mi to dělá :/

9 Vidle. Vidle. | Web | 6. december 2011 at 19:30 | React

Teď jsem tu úchylnou odpoved odeslala z pamocí mojí pekně nasrané písničky, je mi na nic. Jenže takhle už to je rok co se drcáme na stejným tomhle tom..Na jediné pouti co jsme se poprvé políbila tak řekl že se mu splnil sen a takové sračky hrozně jsem se zamilovala a už je to dlouho jenže  když jsme byli naposled venku prostě jsme se líbali a tak a od tý doby to jde skopce on mi volá vožralej že je ze sebe dělá debila at si jdu nabalit milion jiných kluků že se na vše může vysrat když se ožeru já tak mu volám ubulená (udělala jsem to jednou a včera jsem chtěla podruhý ) vživotě. Ou šit hrůza se mnou. Jsem malá dilina je mi 15 a tobě?

10 Vidle. Vidle. | Web | 6. december 2011 at 19:44 | React

No nemám do breku daleko. Pošlu ti celej rozhovor co si o tom myslíš.Jenže on vždycky když je opilej má takový řeči dokonce mi i v to pondělí řekl ..já tě mám vážně rád a prostě bylo to dokonalý a najednou jako by se nic nestalo a mě to děsně ničí ožeru se mám odvahu mu všechno říct rozbrečet se do mobilu at to pochopí jenže on mě nebere vážně. Je to optimista z ničeho si nedelá hlavu a to je přesně ten největší problém. Hrozně mě ničí že se nezeptá "Myslela jsi to vážně?" já bych řekla že jo a aspon by mi nebylo tak mizerně. 14? Si na stejný vekový vlně jak já..Tak zírej na ty hnusy, myslim že půjdu ven a rozbulim se nekde na lavičce.
čau co ta sms měla znamenat ?
?

Ahoj  Já ani nevěděla do dnešního rána že jsem ti neakou psala, fakt promin já jsem se "Zase" vožrala a taknák jsem to všechno dost přepískla  

aha no já si to myslel

Kolikrát sem ti volala?

si my psala jen

Ne já ti volala nebo ne?

a psala

Já fakt nevim proč to dělám vždycky se tak děsně rozlítostnim

Já bych bulela ty bys nekoho vraždil nevim co je lepší

njn

19:42
Hele fakt promin

11 Cléér Cléér | Web | 6. december 2011 at 19:59 | React

já děkuju tobě:* určitě dám vědět :) ale tedka mám ještě jeden problém, co mu dát na vánoce?:/ :D mám celkem strach, je to takovej grazl tady..ale petovi jsem to říkala, takže on by se mě zastal jako))a děkuju moc :*

12 Alex^^ Alex^^ | Web | 6. december 2011 at 20:46 | React

To znám.Stalo se mi něco podobnýho,pořád jse nevěděla jestli ho chci nebo ne,a  nebo jestli ho víc miluju nebo nenávidím.Em,skončilo to tak že spolu už vůbec nemluvíme,ani se nevídáme..táákže,tak..no:P. Ale uvidíš,to bude dobrý,budete zas kámoši:).

Jinak,děkuju za..ten koment na blogu.Víš,hodně lidí mi napíše jak to šechno zná,a že ví jak se cejtím.Většinou to není pravda,a když třeba to chci někomu říct,portože už to nechci dusit v sobě,naaajednou se na mě všichni vyserou,a zas skončím v koutě s kapesníkem v ruce:P.Jo,ráda bych ti to třeba řekla,ale nechci tě tím otravovat,kdyby ti to vážně,vůbec..ani trochu nevadilo,tak..mi když tak řekni;).

13 Vidle. Vidle. | Web | 6. december 2011 at 21:02 | React

Ted jsem se byla projít. Zpívala jsem si cestou kolem svojí oblíbený silnice kde mě nikdo neslyší. Táhne se to pořád dokola a neni cesty ven.Chodila jsem s nim ven normálně jako kamarádka vím že v tý době mě chtěl jenže já chtěla Michala (Jak jsem ti psala ten kretén..) a nevnímala jsem to ikdyž jsem to měla před očima a věřim že mě chce pořád ale je to jiný. On vystřelí s jeho kecama..Ty bys s nim o tom mluvila a mluvíš s nim o tom po telefonu přímo když má kecy jenže druhej den na fb se ti omlouvá že ti zase ve 3 hodiny ráno volal a ty říkáš že ti to nevadí jenže on si říká že je to hroznej debil..a necháš to za hlavou a nabalujou se další věci další a já se z toho hroutim protože mě líbá na lavičce a pak najednou jako by to byl úlet jenže neni! My nejsme kamarádi už dávno ne :( Jsem fakt v koncích ..Jo neměla jsem to psát jenže nechtěla jsem vypadat hloupě ještě víc než vypadám. :/ Jsem případ co?

14 Alex^^ Alex^^ | Web | 6. december 2011 at 21:36 | React

Děkuju,seš strašně mco hodná,fakt..vážím si toho!:)Jenom,nemáš náhodou fb,email..nebo něco?Ať to nemusíme psát tady na blog.Teda,ja nevim,je mi to jedno..ale podle mě se to piše líp,no..někam jinam.;)

15 Vidle. Vidle. | Web | 6. december 2011 at 21:43 | React

Máš pravdu, ale jak mám mluvit? Tima našima posledníma psaníčkovaníma se ven nevyhrabem a už vůbec nejde mluvit o něčem vážným protože to nedokážu. Já totiž nevím jestli mě chce nebo ne. Nevolal by mi a nedělal scény..A už vůbec by se se mnou nelíbal jen tak ne? Nebo to vezmu logicky z čehož vyplívá že si ze mě dělá prdel jenže on takovej neni :/ Já nedokážu mluvit o tom co cítim proto mám blog abych to napsala.

16 Alex^^ Alex^^ | Web | 6. december 2011 at 22:02 | React

Už sem ti to poslala;).He,ty se taky nesměj,žádnej jinej debil by nevymyslel tak blbou adresu jak já:D:D.

17 Vidle. Vidle. | Web | 7. december 2011 at 14:17 | React

To je právě to co nedokáže ani jeden z nás. :/ A ven se už nikdy nedokopem kdybych to dokázala udělala bych to už dávno ale nedokážu mluvit on..on asi nechce vztah jednou jsme se bavili a on že nechce vztah o ručičkách a cucání se nekde za keříčkem ale že by chtěl něco dělat. Myslim že to nechám být..Nedokážu mluvit a natož mu říct že ho miluju. Ne. Vidělas sama co mi psal - Nezájem, je mi to fuk. Kdybych mu do tý esemesky napsala miluju tě tak by mu to bylo stejně u prdele! :(

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.