life's a bitch. Fuck her!

20. december 2011 at 22:06 | Awesome^.
Nenávidím lásku! , ale tak strašně moc. Netušila jsem, že se tak moc do něho zamiluju. Chci zapomenout, chci bay to nebolelo vždycky když ho uvidím. Chci aby se mi nepodlamovaly nohy, vždy když kolem mě projde, chci aby moje srdce pracovalo úplně normálně i když ho vidím! Sakra, vždyť tohle už je nemoc! Tak strašně velikánská nemoc a já už to nedávám!
Usmířila jsem se s tou holkou, co s ním chodila. Jak mě kvůli ní jakoby odkopl no. Jí udělal to podobný, že prý bude radši kamarád na furt než kluk na chvilku. Damnnn! Tak strašně mi chybí! Kdyby věděl, jak moc ho chci, nestačil by se divit. ' Zkus si snést to, co snáším každý den já, když tě vidím s jinejma nebo když se směješ a já k smíchu nemám důvod, zkus si to! Chci vidět, jak se budeš tvářit potom! ' říkám si každý den, ale on o tom nemá oni páru. Je mu to ukracený. Můj méně cenný status na facebooku ' Tak co jaký to je, když tě chce skoro každá holka? Vyžíváš se aspoň v tom, že jim ubližuješ? ' Fuck off!
Zítra s tou holkou mám jít na pokec , a asi jí to všechno řeknu, když vím, že nejsem jediná komu ublížil ! Zapomeň na něj! Zapomeň! Zapom .. Zap .. Jenže já ho miluju ! a nechci bez něj bejt ani vteřinu!
Láska. K čemu vůbec je? K NIČEMU! K trápení, k smutku, k pláči, k depce. k píči! s prominutím.
OPÍT. OŽRAT. ŘVÁT. SKOČIT Z OKNA, POD VLAK. POŘEZAT SE. UTÉCT. SCHOVAT SE. UTOPIT PROBLÉMY!

stane se.

'' I love you more than be the universe big. Your eyes are perfect and I would still watch into them. Your smile is so amazing until my legs undermine. I would like to hug you and never let go. '' I said when you go opposite me.
 


Comments

1 zéra zéra | Web | 21. december 2011 at 16:18 | React

:'( žádný skákání pod vlak lásko!:*

ten Alex.. uá, já bych ho nejradši uškrtila nebo já nevim, achjooo.
tak strašně ráda bych ti pomohla, ale nevim jak:(:-*:(

2 Only me. Vidle. Only me. Vidle. | Web | 23. december 2011 at 13:52 | React

Víš co ti řeknu "Kurva nápodobně" :/ Do hajzlu kdybys tu bydlela ! :/ Do hajzlu pitomýho cítim se uplně stejně. Včera když jsem ho potkala na námku víš co jsem dělala? Mlela totální sračky svý kámošce a podlamovali se mi podpadky a nestačilo málo a stal by se trapas století, navíc mám totální průser, protože celá moje rodina si myslí že s nim chodim ale to neni pravda. Fakt dobrý to mi scházelo..

3 Cléér Cléér | 28. december 2011 at 11:45 | React

beruškoo ! vidím že jsme na tom tedka asi tak stejně !!
' Zkus si snést to, co snáším každý den já, když tě vidím s jinejma nebo když se směješ a já k smíchu nemám důvod, zkus si to! Chci vidět, jak se budeš tvářit potom! ' ¨- absolutně si to vystihla !! nejhorší ! :// mám taky sto chutí se ožrat, nedavam to :/

ale zase přijdou jiní, lepší ! berme to aspon trošku optimisticky:):/

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.